1 березня 2017 року на засіданні XV сесія VIІ скликання Пісочинської селищної ради, за пропозицією Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олексанровича, було прийнято рішення про зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи з 20 до 10 % від розміру мінімальної заробітної плати.

1 березня 2017 року на засіданні XV сесія VIІ скликання депутатів Пісочинської селищної ради, за пропозицією Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олексанровича, було прийнято рішення про зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи з 20 до 10 % від розміру мінімальної заробітної плати. Зазначене рішення дозволить не збільшувати податкове навантаження на суб’єкти малого бізнесу, у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати з 1600 до 3200 грн.
Таким кроком Пісочинська селищна рада сподівається підтримати розвиток малого бізнесу на території селища.