11 липня Юлія Олександрівна Світлична проінспектувала стан готовності до відкриття Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Мобіль»..

11 липня голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична проінспектувала стан готовності до відкриття Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Мобіль».

У ході робочої зустрічі Юлія Олександрівна спільно  з головою Харківської районної державної адміністрації Юрієм Івановичем Раїною, Пісочинським селищним головою Олегом Олександровичем Чернобаєм, керівництвом генпідрядної організації, субпідрядних організацій, директором школи, представниками проектної організації, технічного нагляду оглянули навчальний заклад.

Олег Олександрович Чернобай доповів, що на 2-3 поверхах роботи вже завершено, на 1 поверсі роботи знаходяться на завершальному етапі. Паралельно триває монтаж шкільних меблів, які поетапно завозяться до навчального закладу. Активно проводиться робота з благоустрою шкільної та прилеглої території. У новій школі передбачено всі умови для навчання дітей з особливими потребами. У навчальному закладі встановлено і запущено спеціально обладнаний ліфт, обладнано пандус, замовлено спеціальні меблі, облаштовується кімната психологічного розвантаження.

Приміщення пісочинської школи мають оригінальне художнє оформлення. Дизайнери прикрашають приміщення авторськими малюнками: стіни кабінету української мови та літератури прикрашає портрет Т. Г. Шевченка, у класах фізики, хімії, біології – портрети вчених, у кабінетах іноземної мови вражають пейзажі Лондона, оформлюються початкові класи, холи навчального закладу.

Класи незабаром будуть оснащені мультимедійним обладнанням.

1 вересня поточного року двері відкриє школа, яка налічує 27 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи, 2 лінгафонні кабінети, спортивну і актову зали, бібліотеку, стадіон, їдальню, зони для відпочинку.

Нагадуємо, що фінансування цього важливого соціального об’єкта здійснюється за рахунок державного, обласного, районного та селищного бюджетів.