11 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.   На початку засідання виконкому Пісочинський селищний голова Олег Чернобай нагородив Почесними грамотами за сумлінне виконання службовихобов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятівників,  які забезпечують безпеку життєдіяльності населення на території нашої громади. Членами виконкому було розглянуто такі основні питання: про організацію та проведення дитячого турніру з міні-футболу, про затвердження складу комісій, про знесення аварійних дерев, про переведення садового будинку у жилий, про розгляд міні-проектів «Разом у майбутнє», про встановлення пільгової оплати за відвідування дітьми ДНЗ, про надання матеріальної допомоги мешканцям громади. До вашої уваги фотозвіт.