13 листопада — Всесвітній день доброти.

dobrotaДуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day).

Саме у цей день, 13 листопада 1998 року,   у Токіо була відкрита 1-а конференція Всесвітнього руху доброти, яка зібрала однодумців з різних країн.

Приєднатися до Руху можуть усі бажаючі зробити добрий, щирий, благородний вчинок. Основне спілкування учасників відбувається за допомогою інтернету, де на своїх ресурсах вони розповідають про ідеї добрих справ й засобах їх втілення. У Руху є свій офіційний документ — «Декларація доброти», в якій мовиться: «Ми визнаємо фундаментальну важливість простої людської доброти, як основної умови, що доставляє задоволення  осмисленого життя,  і цим документом проголошуємо створення Всесвітнього руху доброти».

Не є таємницею, що у сучасному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план. Сьогоднішнє свято дає можливість згадати про таку якість людських відносин,  як Доброта,  та об’єднати людей у прагненні робити Добро.  Адже робити його зовсім нескладно, а результат у добрих вчинків колосальний. Добро не вимірюється грошима, не завжди вимагає багато часу та сил. Навіть просто добра посмішка незнайомої людини вже здатна творити чудеса!

До речі, у самого свята за час його існування з’явилися свої традиції. Так, у День Доброти, крім добрих справ та посмішок, прийнято дарувати знайомим та незнайомим людям квіти. А ще, спеціально для цього Дня французький художник створив символ — відкрите серце.

Зі святом! Бажаємо Вам більше добрих людей та добрих справ навколо!