15 лютого 2016 року з нагоди 27-ї річниці виводу військ з Афганістану найактивніші члени пісочинської організації були запрошені для нагородження до Києва.

Спілка ветеранів Афганістану сел. Пісочин вже багато років має високий рейтинг не тільки серед місцевих громадських організацій, про її активну діяльність знають на державному рівні. Створення однієї з кращих в Україні кімнат бойової слави, активна громадська, патріотично-виховна діяльність – це ті добрі справи, якими громадська організація воїнів-афганців заслужила увагу до себе.

Діяльність пісочинських ветеранів Афганістану відзначив народний депутат України, радник Президента України Куніцин С. В., який неодноразово приїздив до Пісочина на урочисті заходи, які проводила місцева організація.

15 лютого цього року з нагоди 27-ї річниці виводу військ з Афганістану найактивніші члени пісочинської організації були запрошені для нагородження до Києва. Слід зазначити, що делегація нашого селища була найчисленнішою. Ветерани Афганістану зустрілися з Головою Верховної Ради України Гройсманом В. Б. та Міністром оборони України Полтораком С. Т.

Грамотою Верховної Ради України нагороджені:

Новіков О. А. – учасник бойових дій, голова Пісочинської спілки ветеранів Афганістану,

Щоголев В. В. — учасник бойових дій, ветеран Афганістану.

Орденом «За заслуги» ІІІ ст. нагороджені учасники бойових дій, ветерани Афганістану Коваленко О. М. та Пригода М. А.

Цінний подарунок (іменний годинник) від Кабінету Міністрів України отримав учасник бойових дій, ветеран Афганістану Костенко Ю. В.

Медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджений учасник бойових дій, ветеран Афганістану Хорошев М. М.

Почесною грамотою Міністерства оборони України нагороджений учасник бойових дій, ветеран Афганістану Рідкокаша В. О.

_ASS1784_ASS1785 _ASS1897 _ASS1906 _ASS1925