15 лютого в селищі Пісочин відбувся мітинг-реквієм до Дня учасників бойових дій на території інших держав. На заході були присутні почесні гості: перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Григорій Танков, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, керуючий справами виконавчого апарату Харківської районної ради Сергій Стасєв, голова Харківської районної організації ветеранів України, депутат Харківської районної ради Анатолій Червоний, голова Пісочинської спілки ветеранів Афганістану Олег Новіков.
Пісочинський селищний голова Олег Чернобай щиро привітав всіх, хто мужньо виконував свій військовий обов’язок під час збройних конфліктів у різних країнах. Селищний голова урочисто передав воїнам-інтернаціоналістам Почесні нагороди Верховної Ради України, Міністерства оборони України, Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО.
Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджений Бойко А.
Почесну грамоту Міністерства оборони України отримав Горбунов С.;
Нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України нагороджені Борзов М. та Харченко О.
Нагрудний знак «Учасник Афганської війни» Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО отримали Рідкокаша В., Нєжняковський І., Кравченко О.
Почесною грамотою Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО нагороджені Пісочинський селищний голова Олег Чернобай та голова Пісочинської спілки АТО Андрій Фоменко.

Голова Пісочинської спілки ветеранів Афганістану отримав нагороду від Харківської обласної спілки ветеранів АТО.
Воїни-інтернаціоналісти отримали Почесні грамоти від Харківської районної державної адміністрації та Пісочинської селищної ради.

ФОТОЗВІТ