16 березня відбулася позачергова XXХ сесія VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області. Депутати затвердили порядок денний та розглянули такі питання:

1. Про надання приміщень для розміщення територіальної селищної виборчої комісії.

1. Про внесення змін до бюджету Пісочинської селищної ради на 2018 рік.
  1. Про виділення коштів на здійснення закупівлі товару ДК 021:2015-34120000- 4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобус)
  1. Про визначення одержувача коштів ТОВ «Мобількомунсервіс».
  2. Про погодження Детального плану території щодо розташування загальноосвітнього навчального закладу, дошкільного навчального закладу, об’єктів інфраструктури та рекреації в сел. Пісочин, мікрорайон «Надія», по вулиці Молодіжній.
  1. Різне.