16 квітня 2018 року відбулося засідання позачергової ХХХІ сесії Пісочинської селищної ради VІІ скликання. Депутати затвердили порядок денний та розглянули такі основні питання:

1. Про затвердження єдиного кошторису витрат селищної виборчої комісії.
  2. Про затвердження звіту виконання бюджету Пісочинської селищної ради за І — квартал 2018р.
  1. Внесення змін до бюджету селища на 2018р.
  2. Про затвердження рішень виконкому та розпоряджень селищного голови.
  3. Про надання матеріальної допомоги.
  4. Про внесення змін до рішення ІХ сесії \/ІІ скликання від 12.07.2016р. «Про затвердження Тендерного комітету та Положення».
  1. Про визначення пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сел. Пісочин під час будівництва нежитлової будівлі (господарська будова) і будівництво топкової за адресою: Харківська область, Харківський район, смт Пісочин, вул. Зелена,5.
  2. Земельні питання.