17 вересня 2018 року відбулося засідання X сесії VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області. Депутати затвердили порядок денний та розглянули такі основні питання: про внесення змін до бюджету, про привоєння звання «Почесний громадянин сел.Пісочин» мешканцям, які зробили вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток громади, активну громадську діяльність(почесні нагороди будуть вручені пісочинцям під час святкування Дня селища Пісочин), про затвердження рішень виконкому та розпоряджень селищного голови, про надання матеріальної допомоги мешканцям селища, про присвоєння поштових адрес земельним ділянкам, про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту водогону в м-р «Мобіль», земельні питання та інші.