18 травня відбудося перше засідання новообраної Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області. Сесію відкрила голова Пісочинської селищної виборчої комісії Юлія Сергіївна Бєлова.

Юлія Сергіївна оголосила про скликання першої сесії новообраної Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області та привітала з обранням новообраних депутатів, Пісочинського селищного голову Олега Олександровича Чернобая.

Олег Олександрович побажав всім успіхів та плідної співпраці на користь Пісочинської об’єднаної територіальної громади.

Новообраними депутатами було затверджено питання про визнання повноважень депутатів Пісочинської селищної ради, визнання повноважень Пісочинського селищного голови. Після чого, селищним головою було підписано присягу посадової особи місцевого самоврядування.

На засідання сесії депутати затвердили Положення про постійні комісії Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області  \/ІІ скликання, обрано голів постійних комісій та затверджено їх склад.

Шляхом таємного голосування, депутати обрали секретаря Пісочинської селищної ради – Хоменко О.П.

Затверджено штатний розпис, структуру, чисельність виконавчого апарату, клубу та відділів Пісочинської селищної ради, посади заступників Пісочинського селищного голови та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету. Утворено виконавчий комітет селищної ради.