19 лютого відбулася зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Харківської районної філії Харківського обласного центра зайнятості Наталією Євлаховою.

Під час зустрічі Пісочинський селищний голова та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями ХРФ ХОЦЗ розглянули питання щодо організації  та фінансування громадських робіт у  2019 році, а саме: включити до переліку видів робіт соціальний та екологічний напрямок,  благоустрій території населених пунктів, кладовищ, упорядкування об’єктів соціальної сфери та обговорили форми і методи розширення подальшої співпраці між Харківською районною філією ХОЦЗ та Пісочинською ОТГ .