23 квітня в селищі відбулося масштабне прибирання.

Пісочинська селищна рада виступала і виступає ініціатором перетворення території селища Пісочин в екологічно безпечну територію, де мешканці зможуть жити і відпочивати серед мальовничих краєвидів, які подарувала нам природа.

23 квітня пройшов масштабний суботник в селищі Пісочин. Співробітники селищної ради на чолі з селищним головою Олегом Чернобаєм, колектив Пісочинської лікарні, комунальні підприємства та небайдужі мешканці селища долучилися до всеукраїнського суботника, в ході якого було прибрано найулюбленіші місця відпочинку — сосновий бір в мікрорайоні «Мобіль», Рижовський ліс. Це не перша цьогорічна акція, яка проходила в Пісочині. 16 квітня до прибирання долучилися мешканці сел. Рай-Оленівка.

Пісочинська селищна рада виносить слова подяки всім учасникам суботників! Порядок навколишнього середовища залежить від кожного із нас! Лише спільними зусиллями ми зробимо великий крок на шляху до поліпшення екологічної ситуації не тільки в своєму селищі, а й у всьому світі.