23 травня нагородили вчителів та вихавателів, які стали переможцями районного та обласного конкурсів «Кращий вихователь Харківщини» та «Вчитель року- 2017».

23 травня у приміщенні Пісочинського будинку культури нагородили вчителів та вихавателів, які стали переможцями районного та обласного конкурсів «Кращий вихователь Харківщини» та «Вчитель року- 2017» зі всього Харківського району. На заході були присутні почесні гості: голова Харківської районної ради Литвиненко Максим Владиславович, заступник голови-керівник апарату Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Бабельчук Ольга Іванівна. Нам дуже приємно відзначити, що серед переможців та лауреатів районного і обласного етапів даних конкурсів 5 представників освітніх закладів селища Пісочин:
— Андрухіна Тетяна Сергіївна – вчитель інформатики початкових класів Пісочинського колегіуму, лауреат районного конкурсу «Вчитель року- 2017»;
— Детинич Тетяна Олександрівна – вчитель інформатики Пісочинського колегіуму, переможець районного конкурсу, лауреат обласного конкурсу «Вчитель року- 2017»;
— Мельник Євгенія Юріївна – вчитель біології Пісочинського колегіуму, лауреат обласного конкурсу «Вчитель року- 2017»;
— Оборожна Наталія Миколаївна – вчитель початкових класів Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, лауреат районного конкурсу;
— Дмитренко Ірина Валеріївна, вихователь Пісочинського ДНЗ № 1, лауреат районного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини».
Варто зазначити, що саме в нашому селищі вже 2 роки прийнята і діє програма підтримки талановитих учнів та вчителів. В цьому році на заохочення вчителів та учнів, робота, навчання яких відзначені на районному та обласному рівнях, Пісочинською селищною радою виділено 108 000 грн.: 24 000 грн. — для преміювання вчителів,
84 000 грн. – для преміювання учнів шкіл селища.
Пісочинська селищна рада бажає всім учасникам сьогоднішнього урочистого заходу, всім вчителям, вихователям, тим, хто причетний до почесної справи виховання молодого покоління міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів у реалізації творчих планів та задумів, миру та злагоди в сім’ях та в нашій державі.