24 травня відбувся випускний у Пісочинському ДНЗ № 2.

24 травня відбувся випускний у Пісочинському ДНЗ № 2. Це перший випускний у житті дітлахів. Мами хвилююче поправляють сукні та зачіски дівчаткам, зав’язують краватки хлопчикам. Звучать привітання, напутні слова випускникам від вихователів та батьків. Діти дякують усім працівникам садочка за турботу та тепло. Потім школа, шкільні друзі, перерви, дзвінки, оцінки, домашні завдання. Урочисте свято, але одночасно і трохи сумне, бо малеча починає прощатися з дитинством. Попереду ще випускні в ДНЗ № 1 та ДНЗ № 3 «Теремок». З нагоди цього свята, випускники всіх дошкільних закладів нашого селища отримають у подарунок канцелярські набори від Пісочинської селищної ради. А зараз пропонуємо переглянути фотозвіт заходу.