25 грудня — Різдво Христово за григоріанським календарем.

Різдво Христове — одне з головних християнських свят на честь народження во плоті Ісуса Христа від Діви Марії. З 24 грудня по 6 січня різдвяні свята за григоріанським календарем відзначають прихильники західного обряду (римо-католики) та прихильники протестантських церков.

«… на сьогодні в Україні налічується близько 11 000 релігійних католицьких і протестантських громад, що становить близько 30% від усіх релігійних організацій України, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, тобто 25 грудня», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту №5496. 16 листопада даний законопроект був підтриманий депутатами Верховної Ради України, а 29 листопада він був підписаний Президентом України. У 2017 році 25 грудня є вихідним днем.