26 липня в приміщенні Пісочинської селищної ради відбулися громадські обговорення щодо добровільного приєднання територіальної громади Коротичанської селищної ради Харківського району Харківської області (смт Коротич, сел. Новий Коротич, с. Стара Московка) до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади (смт Пісочин, смт Березівка, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії, с. Олешки). Було зареєстровано 56 учасників громадського обговорення.
Учасниками було обрано головуючого обговорення — Пісочинського селищного голову Чернобая Олега Олександровича. Затверджено порядок денний та регламент. Участь у обговореннях брала директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Харківській області Діана Семенівна Баринова, яка доповіла про переваги добровільного приєднання територіальної громади Коротичанської селищної ради. Пісочинський селищний голова ознайомив присутніх з проектом рішення Пісочинської селищної ради «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади Коротичанської селищної ради до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади».
Перед учасниками обговорень виступили представники Коротичанської громади, які вважають, що добровільне приєднання їхньої громади до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади буде сприяти лише розвитку Коротичанської громади.
Учасники громадського обговорення одноголосно ухвалили ініціювання процедури добровільного приєднання територіальної громади Коротичанської селищної ради до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади та одноголосно погодили проект рішення Пісочинської селищної ради «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади Коротичанської селищної ради до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади».
Одразу після громадських обговорень відбулася позачергова сесія Пісочинської селищної ради. Ухвалене на слуханнях рішення було одноголосно підтримано депутатами Пісочинської селищної ради.