26 років соціальній службі селища.

26 років тому, у липні 1990 року Пісочинською селищною радою було прийнято рішення № 412 про створення соціальної служби по обслуговуванню населення, це був перший пілотний проект з надання соціальних послуг населенню на території Харківського району. Керівником служби було призначено Ужченко Валентину Іванівну.
На теперішній час Пісочинський територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг при Управлінні соціального захисту населення (ХРДА) налічує 13 соціальних робітників та одного незмінного керівника — Ужченко В.І. За весь час роботи, працівниками служби було надано  3 мільйона 11 тис. соціальних послуг, кожного місяця населенню надається до 10 тис. послуг. Сьогодні соціальна служба обслуговує на безоплатній основі 155 одиноких непрацездатних громадян та 15 ОНГ на платній основі, це в основному ветерани ВВВ, учасники бойових дій, інваліди, діти війна та інші непрацездатні мешканці селища.
Головне завдання соціального працівника, щоб люди, які потрапили в складні життєві ситуації відчували себе якомога комфортніше і адаптувалися до навколишніх умов. Висловлюємо щирі слова подяки за їх нелегку, самовіддану працю.