Меню

26 травня у Пісочинському будинку культури відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло».

26 травня у Пісочинському будинку культури відбувся традиційний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло». Ми пишаємося юними артистами Пісочинської об’єднаної громади, які гідно представляли громаду на фестивалі! Дякуємо всім учасникам, які брали участь у фестивалі! Усі артисти отримали солодкі призи від селищної ради!
До вашої уваги результати.

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ»
МАЛЮКИ

ІІІ – е місце – Ул’яна Колесник (м. Харків)

ДИТЯЧА КАТЕГОРІЯ

І– е місце – Уляна Романович (Південноміська дитяча музична школа)

І І – е місце – Маргарита Семенова (смт Пісочин), Маргарита Козирєва
(смт Пісочин)

Ансамблі:
І– е місце — вокальний колектив «Балаганчик» (Пісочинський Будинок культури)
ЗМІШАНА КАТЕГОРІЯ

І-е місце – зразковий вокальний ансамбль «Пісочинські чарівниці»(Пісочинський Будинок культури)

ІІ — е місце – ансамбль «Subito» (Південноміська дитяча музична школа)

ІІІ – е місце – гурт «Веселка» (Коротичанський культурологічний центр,
смт Коротич)
ЮНАЦЬКА КАТЕГОРІЯ

І-е місце – Катерина Лялюк (Музична школа ім. Р. Купов’янової,
м. Південне)

ІІ — е місце – Анна Шепель (Музична школа ім. Р. Купов’янової,
м. Південне), Валерія Комлева за пісню «Долиною» (Нововодолазький районний будинок культури, смт Нова Водолага), Юлія Челобітчикова (Нововодолазький районний будинок культури, смт Нова Водолага)

ІІІ – е місце – Катерина Якушко (смт Пісочин), Єлизавета Ступак (Нововодолазький районний будинок культури, смт Нова Водолага)

Ансамблі:
ІІ — е місце – театральний колектив «АНАНАС» (Березівський селищний клуб, смт Березівка)

ІІІ – е місце – вокальний колектив «Балаганчик» (Пісочинський Будинок культури)

НОМІНАЦІЯ «ХОРЕОГРАФІЯ»
МАЛЮКИ
І-е місце – «А кто такие фиксики?», зразковий художній колектив сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» (м. Люботин)

ІІ — е місце – «Пчелиный бум», хореографічний колектив «Альянс» (Пісочинський Будинок культури)

ІІІ — е місце – «Восточные цыплята», зразковий художній колектив сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» (м. Люботин)

СОЛО:
ІІ — е місце – Платон Страхов (смт Пісочин)

ДУЕТ:
І-е місце – Анна Белинська, Данило Воробйов, танцювально-хореографічний колектив «Golden Fishki»(м. Харків)

ІІ -е місце – Олександра Ващенко та Іван Бурчуганов (Березевський селищний клуб, смт Березівка)

ДИТЯЧА КАТЕГОРІЯ

І-е місце – «Смурфіland», хореографічний колектив «Альянс» (Пісочинський Будинок культури)

ІІ – е місце – «Ягодка-арбуз», зразковий художній колектив сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» рццц(м. Люботин)

ІІ – е місце «Вася, Василек», танцювальний колектив «Жемчужина» (Категорія: «Естрадна хореографія») (Харківський район)
ІІ-е місце – зразковий ансамбль бального танцю «ТАНГО», (Категорія: «Бальна хореографія») (смт Пісочин)

ІІ-е місце – «Солнце», хореографічний колектив «Aquarelly» (Категорія: «Сучасна хореографія») (Пісочинський Будинок культури)

ІІІ – е місце – «В стиле джаз», студія при зразковому художньому колективі сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» (Категорія: «Сучасна хореографія») (смт Пісочин)

ІІІ – е місце – «Лягушачий хор», зразковий художній колектив сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» (Категорія: «Сучасна хореографія»)
(м. Люботин)

ДУЕТ:
І-е місце – Альона Полях та Марія Белинська, танцювально-хореографічний колектив «Golden Fishki»(м. Харків)

ІІ -е місце – Софія Рибальченко, Альона Полях, Дар’я Василенко, танцювально-хореографічний колектив «Golden Fishki»(м. Харків)

ІІІ – е місце – Єва Гетьман та Софія Гіпік, танцювально-хореографічний колектив «Golden Fishki»(м. Харків)

ЗМІШАНА КАТЕГОРІЯ

ГРАН-ПРІ — за номери «Крила», «Прощание» зразковий художній колектив сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» (м. Люботин)

І-е місце – за номер «Молитва» , хореографічний колектив «Aquarelly» (Категорія: «Сучасна хореографія») (Пісочинський Будинок культури)

І-е місце – за номер «Моя земля», зразковий танцювальний колектив «СЯЙВО» (Категорія: «Народна стилізація») (Просянський сільський будинок культури, с. Просяни)

ЮНАЦЬКА КАТЕГОРІЯ

І-е місце – «Вище неба», зразковий хореографічний колектив «Let’s dance» (Категорія: «Сучасна хореографія») (с. Веселе)

ІІІ – е місце – «Круче всех»,хореографічний колектив «START» (Категорія: «Естрадна хореографія») (Пісочинський Будинок культури)

І-е місце – «Лети, лето», танцювальний колектив «Жемчужина» (Категорія: «Естрадна хореографія») (Харківський район)

ІІ — е місце – «Пираты Карибского моря», хореографічний колектив «Fantasy» (Категорія: «Естрадна хореографія») (ХРЦДЮТ)

ІІІ – е місце – «Рок-н-ролл завжди у моді», хореографічний колектив «Барвінок» (Категорія: «Естрадна хореографія») (Нововодолазький районний будинок культури, с. Новоселівка)

І – е місце – «Івана Купала», зразковий художній колектив сучасної хореографії «МОНРЕАЛЬ» (Категорія: «Народна стилізація»)
(м. Люботин)

ІІІ – е місце – «Іспанський танок», хореографічний колектив «Нова генерація» (Категорія: «Народна стилізація») (Нововодолазький районний будинок культури, с. Новоселівка)

ІІІ – е місце – «Купальська ніч», хореографічний колектив «Нова генерація» (Категорія: «Народна стилізація») (Нововодолазький районний будинок культури, с. Новоселівка)

СОЛО:
ІІ — е місце – Поліна Садрицька, танцювально-хореографічний колектив «Golden Fishki» (м. Харків)