26 травня у Пісочинському будинку культури відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло».

26 травня у Пісочинському будинку культури відбувся традиційний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло». Ми пишаємося юними артистами Пісочинської об’єднаної громади, які гідно представляли громаду на фестивалі! Дякуємо всім учасникам, які брали участь у фестивалі! Усі артисти отримали солодкі призи від селищної ради!
До вашої уваги результати.

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ»
МАЛЮКИ

ІІІ – е місце – Ул’яна Колесник (м. Харків)

ДИТЯЧА КАТЕГОРІЯ