26 травня в мікрорайоні «Мобіль» відбувся Відкритий районний фестиваль з велосипедного спорту

26 травня в мікрорайоні «Мобіль» відбулося чудове спортивне свято – Відкритий районний фестиваль з велосипедного спорту. 132 учасника зі всіх куточків Харківського району брали участь у заході. Свято проходило за підтримки Пісочинської селищної ради. Всіх юних спортсменів привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Дуже приємно, що наші юні односельчани, які відвідують секцію велосипедного спорту Пісочинської ДЮСШ, посіли чотири призових місця.

ІІ місце – Стецюк Ярослава;

ІІІ місце – Фадєєва Євгенія;

ІІІ місце – Кірімов Ренат;

ІІІ місце – Мірзоян Кармеліта.

Ми пишаємося нашими талановитими дітьми!

Переможці нагороджені кубками, медалями, грамотами, призери — медалями, грамотами від Пісочинської селищної ради. Всі учасники фестивалю отримали солодкі призи від селищної ради.  У кінці заходу всіх частували запашною польовою кашею.