27 квітня 2017 року відбулося засідання чергової ХVІ сесії Пісочинської селищної ради VІІ скликання. Депутати затвердили порядок денний та розглянули такі питання:

— Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної ради за І-квартал 2017р.

— Про внесення змін до бюджету селища на 2017р.

— Про внесення змін до рішення ІХ сесії \/ІІ скликання від 12.07.2016р.

Пісочинської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного та земельного податків».

— Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах Пісочинської селищної ради на 2017р.

— Про визначення пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сел. Пісочин.

— Про створення комунального закладу «Пісочинський музей».

— Про організацію робіт з благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан  території, прилеглої до нової школи у м-ні  «Мобіль».

— Про ліквідацію комунального підприємства «Кадастр».

— .Про надання дозволу на розробку детального плану територій в сел. Пісочин

* обмеженою провулком Транспортним, вул. Транспортною, вул.Рижовський парк та вул. Гагаріна (передбачивши розташування дошкільного навчального закладу, багатоквартирної житлової забудови, об’єктів інфраструктури та рекреації) на території Пісочинської селищної ради;

* м-н «Надія» по вул. Молодіжна (передбачивши об’єкти спортивного, культурно-масового призначення, багатоквартирної житлової забудови, об’єктів інфраструктури та рекреації) на  території Пісочинської селищної ради;

* м-н «Мобіль» по вул. Комарова обмежена в’їздом Набережним  та  вул. Дагаєва, вул. Полтавське шосе (передбачивши розташування багатоквартирної житлової забудови, об’єктів інфраструктури та рекреації) на  території Пісочинської селищної ради;

— Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконкому.

-. Про затвердження  Програми підтримки та заохочення особливо обдарованої учнівської молоді – учнів та учителів навчальних закладів розташованих на території сел. Пісочин  на 2017-2018р.р.

— Про виділення матеріальної допомоги.

— Про перейменування в’їзду Крупської.

— Про преміювання селищного голови, заступників селищного голови та секретаря ради.

— Земельні питання.

— Капітальний та поточний ремонт автодороги до селища Рай-Оленівка.

— Про затвердження акту приймання-передачі мереж водопостачання та водовідведення на м-ні «Мобіль»

— Різне.

До вашої уваги поіменне голосування депутатів https://yadi.sk/i/V-UfTAoP3HRGkb