27 липня на базі стаціонарного відділення Пісочинської лікарні відбувся День донора.

27 липня на базі стаціонарного відділення Пісочинської лікарні відбувся День донора, під час якого бажаючі здали кров. Цього разу донорами стали 68 осіб. Кожна людина, яка приєдналася до цієї акції подарувала людям, які потребують переливання крові, дорогоцінну надію на порятунок.

За допомогою офіційного сайту селищної ради головний лікар Канцедал Л. В. та колектив КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги сел. Пісочин» висловлюють вдячність всім небайдужим громадянам, хто приєднався до донорства та  віддав частинку себе для порятунку людських життів. Окрема подяка Пісочинській селищній раді за допомогу в організації та співфінансуванні заходу.