27 серпня ветеран Другої світової війни Манойло Микола Васильович святкує свій 95-річний ювілей. Микола Васильович — дивовижна людина, який юнаком пройшов суворими фронтовими дорогами від Харкова до Відня. Через все своє життя Микола Васильович проніс найкращі людські якості: любов до Батьківщини, вміння та бажання творити добро. У цей святковий день до ветерана завітали гості — Пісочинський селищний голова Олег Олександровичч Чернобай та працівники селищної ради. Олег Олександрович привітав Миколу Васильовича та побажав йому міцного здоров’я, довгих років життя, бадьорості духу, подякував за мужність та героїзм, проявлені у воєнні роки, та наголосив, що селищна рада завжди буде піклуватися і допомагати ветеранам.

????????????????????????????????????