29 квітня за ініціативою Пісочинської селищної ради відбулося генеральне прибирання соснового лісу та прибережної зони річки Уди .

29 квітня Пісочинською селищною радою організовано генеральне прибирання найулюбленішого місця відпочинку усіх мешканців житлового мікрорайону «Мобіль» — соснового лісу та прибережної зони річки Уди . До ініціативи селищної ради долучилися працівники Пісочинського ДНЗ № 3 «Теремок», Пісочинської лікарні, комунальні служби, активні і небайдужі мешканці.
Нагадаємо, що це не перше масове прибирання, яке проходило на території селища. 1 та 8 квітня селищною радою було організовано прибирання Рижовського лісу.
Пісочинська селищна рада виносить слова подяки всім учасникам масових прибирань! Лише спільними зусиллями ми зробимо наш рідний Пісочин сучасним європейським селищем!
Шановні мешканці! Ми закликаємо вас під час травневих свят, які ви будете відзначати на природі, прибирати за собою сміття!

ФОТОЗВІТ