29 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пісочинської селищної ради. Членами виконкому було розглянуто такі основні питання: про встановлення пільгової оплати за відвідування дітьми ДНЗ, про організацію проведення святкових урочистостей до Дня місцевого самоврядування в Україні та Дня Збройних Сил України, про розгляд проекту «Стратегія розвитку Пісочинської селищної об’єднаної громади до 2028 року», про надання матеріальної допомоги дітям з інвалідністю до Міжнародного дня інваліда і мешканцям селища, про присвоєння поштових адрес, про сприяння проведення Спартакіади з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, квартирні питання та інші. До Вашої уваги фотозвіт.