30-річчя Чорнобильської катастрофи.

30 років тому на території України відбулася страшна трагедія, яка прокотилася чорним болем по нашій країні. Ті страшні події стали уроком для всього людства.  Ми не маємо право їх забувати.  Десятки тисяч людей  ціною свого здоров’я і життя захищали  Батьківщину та світ від руйнівних наслідків радіації.  Вони проявили найвищий рівень патріотизму і гідно виконали свій громадянський обов’язок. 26 квітня Україна згадує ті події, дякує живим та вшановує загиблих учасників ліквідації.

На сьогодні в селищі проживає 131 ліквідатор аварії  та 26 вдів загиблих ліквідаторів. Кожного року Пісочинська селищна рада проводить урочисті заходи, приcв’ячені вшануванню пам’яті постраждалих від катастрофи  на Чорнобильській АЕС. Цей рік теж не став винятком.  В квітні поточного року ліквідатори та вдови загиблих ліквідаторів отримали матеріальну допомогу від Пісочинської селищної ради.

22 квітня в Пісочинському парку Слави відбувся пам’ятний мітинг, в якому взяли участь ліквідатори, постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС, представники Пісочинської громади. Зі словами вдячності до них звернулися почесні гості: заступник голови Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна, заступник голови Харківської районної ради Казаков Олег Євгенович, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович та помічник-консультант Народного депутата України Кацуби В.М. — Стасьєв Сергій Сергійович. Також до всіх присутніх звернулися: заступник голови районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Бондаренко Юрій Юрійович і голова Пісочинської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Шелест Іван Григорович.

Чорнобиль (2) Чорнобиль