Традиційно, наприкінці серпня освітяни збираються на урочисті конференції для підведення підсумків роботи навчальних закладів та визначення пріоритетних завдань на новий навчальний рік. 30 серпня 2016 року відбулася районна педагогічна конференція «Завдання педагогічних колективів у контексті інтеграції до європейського освітнього простору».
На конференції були присутні: перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Юрій Миколайович Бондаренко, голови місцевих рад, директори, заступники директорів, голови профспілкових організацій загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, молоді вчителі.
Привітавши педагогів з початком навчального року, Юрій Миколайович Бондаренко нагородив грошовими сертифікатами та пам’ятними знаками кращі колективи навчальних закладів за результатами рейтингування та огляду готовності до нового навчального року. Таким чином, Пісочинський ДНЗ № 3 «Теремок» посів ІІ місце за результатами огляду готовності дошкільних навчальних закладів до роботи в 2016-2017 навчальному році та отримав грошовий сертифікат.
Юрій Миколайович у своєму виступі привернув увагу присутніх на пріоритетний напрям діяльності Харківської районної державної адміністрації – розвиток освіти району.
Про основні результати освітньої галузі району; проблеми, які заважають якісно організувати навчально-виховний процес; результати ЗНО-2016 випускників району та основні завдання на наступний навчальний рік розповіла начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Ольга Іванівна Бабельчук. Ольга Іванівна також вручила кращим педагогам району грамоти та подяки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та відділу освіти Харківської районної державної адміністрації. Серед кращих – пісочинські педагоги! Грамотами нагороджено завідувача Пісочинського ДНЗ № 3 «Теремок» Світлану Олександрівну Сичову, вчитетя початкових класів Юлію Михайлівну Олешко, вчителя фізичної культури Вікторію Євгенівну Хірну, Володимира Анатолійовича Кочергіна, подяку отримала керівник хореографічного гуртка «Фантазія» районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської районної ради Харківської області Маргарита Сергіївну Бесараб.

Інформація з сайту відділу освіти ХРДА.

xQ_BYdh4Qq4uN-SRwvB9JI