5 листопада відбулася ХІІ сесія VІІ скликання Пісочинської селищної ради.

5 листопада відбулася ХІІ сесія VІІ скликання Пісочинської селищної ради. Депутати затвердили порядок денний та розглянули такі основні питання: про внесення змін до бюджету селищної ради на 2018 рік, про надання приміщень територіальній виборчій комісії, про визначення та обладнання місць для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами), про придбання будівлі, розташованої по вул. Харківській, №3 в смт Березівка, для подальшого відкриття в ній дошкільного навчального закладу — дитячого садка, про внесення змін та затвердження штатного розпису Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, про надання матеріальної допомоги мешканцям селища, про надання попередньої згоди на прийняття державного майна до комунальної власності територіальної громади Пісочинської селищної ради будівлі двоповерхового житлового будинку №13 по вул. Гагаріна в смт Пісочин, про затвердження рішень виконкому та розпоряджень селищного голови, земельні питання та інші.