6 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

den-vsu-ukrainyСьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України, який був заснований Верховною Радою в 1993 році.

6 грудня — історична дата: в цей день в 1991 році був прийнятий закон «Про Збройні Сили України»,  які складаються з Сухопутних, Військово-Морських та Повітряних Сил. Кожна з цих частин має «свій» професійний день, тому День Збройних Сил України виконує особливу функцію — своєрідне об’єднання всіх військовослужбовців країни. Захист суверенітету і територіальної цілісності української держави, забезпечення безпеки її громадян — ось благородна і дуже непроста місія української армії.

Вітаємо всіх, хто захищає Україну! Вітаємо всіх українців з цим великим святом!

Наші доблесні захисники! Ваша стійкість та героїзм, професіоналізм і відданість Вітчизні гідні поваги та захоплення!

Нехай завжди і всюди береже вас Господь! Зі святом!