6 травня 2016 року Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з Днем матері жінок, які отримали почесне звання «Мати-героїня», жінок, які є кандидатами на його присвоєння та матерів-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

6 травня 2016 року Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з Днем матері(в цьому році це свято припадає на 8 травня) жінок, які отримали почесне звання «Мати-героїня», жінок, які є кандидатами на його присвоєння та матерів-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

У селищі Пісочин проживає 8 матерів, які отримали почесне звання «Мати-героїня», ще двоє є кандидатами на його присвоєння.

Без перебільшення можна сказати, що наше селище зігріте материнською любов’ю. В ньому проживає 48 сімей, які на сьогодні мають статус багатодітних, тобто виховують трьох і більше дітей до 18-річного віку.

Троє мешканок Пісочина обрали для себе дуже нелегку, але почесну і благородну місію: вони створили дитячі будинки сімейного типу, в яких на сьогодні знайшли сімейне тепло 28 дітей, які з різних причин залишились без батьківського піклування.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька — споконвічні цінності українського народу, а дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

Пісочинська селищна рада щиро вітає з Днем матері всіх жінок, яких доля нагородила почесною місією материнства!

Не важливо, хто називає Вас чарівним словом «мама», головне, що Ви заслужили цей почесний статус. Тож будьте завжди здоровими, хай Ваша природня доброта примножується добротою та любов’ю Ваших дітей, а Ваші очі сяють справжнім материнським щастям!

Історія свята: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб і з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом — у 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це — свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей.