6 липня 2017 року відбулася ХVІІІ сесії VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

6 липня 2017 року відбулася ХVІІІ сесії  VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області. Депутати затвердили порядок денний та розлянули такі питання:

1. Про внесення змін до бюджету селища на 2017р.
  2. Про затвердження рішень виконкому та розпоряджень селищного голови.
  3. Про надання матеріальної допомоги
  4. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Пісочинської

селищної ради на  2018р.

1. Про затвердження Положення про порядок врегулювання самочинного будівництва на території Пісочинської селищної ради
  2. Про затвердження Положень щодо регулювання місцевих податків та зборів на території Пісочинської селищної ради
  3. Про затвердження розміру викупної ціни об’єкту нерухомого майна

нежитлове   приміщення  для суспільних потреб.

1. Про надання згоди на коригування «Детального плану території в сел. Пісочин, мікрорайону «Мобіль» по вул. Автомобільній, Технологічній, Польовій, провулку Квартальному, обмеженої річкою Уди та межею селища Пісочин (передбачивши розташування загальноосвітнього навчального закладу, багатоквартирного житла та об’єктів інфраструктури) на території Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області», враховуючи розміщення існуючої гаражної забудови по вул. Технологічній в сел. Пісочин.
  2. Про організацію робіт з благоустрою, озеленення та приведення у належний

санітарний стан  територію прилеглої до Школи у мікрорайоні «Мобіль».

1. Земельні питання.
  2. Різне.