7 серпня у приміщенні Пісочинської селищної ради відбувся семінар-тренінг «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ». Тренером семінару виступила Ключник Наталія Леонідівна, виконавчий директор Асоціації сільських і селищних рад. Захід проходить вже вдруге. У заході брали участь: активні мешканці громади, представники ОСББ, закладів освіти, Пісочинської лікарні, депутатського корпусу та працівники Пісочинської селищної ради. Участь у стратегічному плануванні надасть змогу мешканцям зробити власний внесок у розвиток рідної об’єднаної громади.Працюючи у робочих групах, учасники семінару проаналізували соціально-економічний та екологічний стан території, запропонували своє бачення подальшого розвитку громади. Завтра, 8 серпня, о 10:00 стартує друга частина семінару. Будь ласка, долучайтеся! Тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду ще успішнішою!