70-річчя Пісочинського ДНЗ № 2.

Дитячий садок — це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.  15 вересня 2017 року Пісочинський ДНЗ № 2 відсвяткував своє 70-річчя.

Дитячий садочок заснований 15 вересня у далекому 1947 році та був розрахований на 2 різновікові групі.

До 1997 року у садочку нараховувалось до 50 дітей. У зв’язку із реорганізацією із двох груп залишилась тільки одна різновікова група.

З 2006 року після капітального ремонту було відкрито другу різновікову групу.

З привітальним словом до працівників, вихованців ДНЗ та гостей свята звернувся Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Яке ж День народження без подарунків! Селищний голова вручив колективу дитячого закладу подарунки від Пісочинської селищної ради – мультимедійну установку та килим для дитячої групи.

За 70 років свого існування дошкільний заклад став другою домівкою для багатьох дітей нашого селища. У цей святковий день працівників і гостей свята вітали випускники садочку запальними художніми номерами.

Завітали на свято колишні працівники, які довгі роки віддавали любов та тепло своїм вихованцям.

ФОТОЗВІТ