8 квітня відбулося масове прибирання території селища.

Настала весна, а з нею прийшли і весняні турботи. Пісочинська селищна рада виступала і виступає ініціатором перетворення території селища в екологічно безпечну територію, де мешканці зможуть жити і відпочивати серед чудових краєвидів, які подарувала нам природа.
Нагадаємо, що 1 квітня поточного року працівники Пісочинської селищної ради почали прибирати територію Рижовського лісу. За результатами проведеного прибирання, вивезено 14 м3 сміття. Комунальні служби наводили лад на територіях мікрорайонів «Надія» та «Мобіль».
Сьогодні, 8 квітня масове прибирання території селища продовжилося. Ініціативу Пісочинської селищної ради щодо генерального прибирання Рижовського лісу підтримали колектив Пісочинської лікарні, працівники шкіл нашого селища та небайдужі мешканці. Активну участь у прибиранні як завжди взяв Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай:Було вивезено 28 м3 сміття. Після чого учасників масового екологічного заходу частували смачною польовою кашею.
Сьогодні комунальні служби теж активно наводили лад на територіях житлових мікрорайонів «Надія» та «Мобіль» та прибирали сміття на узбіччях доріг приватного сектора.
Найактивніші депутати теж долучилися до даного заходу і організували прибирання на своїх виборчих округах.
Пісочинська селищна рада виносить слова подяки всім учасникам масових прибирань! Порядок навколишнього середовища залежить від кожного із нас!
Шановні мешканці! Пісочинська селищна рада закликає вас під час весняних свят, які ви будете відзначати на природі, прибирати за собою сміття! Мешканці приватного сектора, укладайте договір про вивіз побутових відходів (в КП «Пісочинське ВУЖКГ» (вул. Квартальна, 5/9) – щодня та у приміщенні Пісочинської селищної ради — понеділок, середа – з 9-00 до 12-00) та не викидайте сміття у ліс. Лише спільними зусиллями ми зробимо великий крок на шляху до поліпшення екологічної ситуації не тільки в своєму селищі, а й у всьому світі.

ФОТОЗВІТ