8 лютого відбулися громадські обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад на базі Пісочинської селищної ради

8 лютого на базі Пісочинської селищної ради відбулися громадські обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад смт Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії Пісочинської селищної ради, смт Березівка Березівської селищної ради.
Учасниками було обрано головуючого обговорення — Пісочинського селищного голову Чернобая Олега Олександровича. Затверджено порядок денний та регламент. Участь у обговореннях взяв Березівський селищний голова Штода Ігор Олександрович.
Пісочинський селищний голова доповів та ознайомив присутніх про розроблення спільною робочою групою плану організаційних заходів щодо здійснення добровільного об’єднання територіальних громад та проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Виступив Березівський селищний голова, який підтримав план організаційних заходів.
Учасники обговорення одноголосно ухвалили:
1.затвердити проект рішення про схвалення проекту рішення селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та план організаційних заходів про добровільне об’єднання територіальних громад смт Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії Пісочинської селищної ради, смт Березівка Березівської селищної ради в Пісочинську селищну об’єднану територіальну громаду, з адміністративним центром в смт Пісочин.;
2. доручити голові спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, Пісочинському селищному голові Чернобаю Олегу Олександровичу подати проект рішення Пісочинської селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до Харківської обласної державної адміністрації для отримання висновку щодо відповідності проекту Конституції та законам України.
Рішення, ухвалені на громадських обговореннях, було розглянуто на сесії Пісочинської селищної ради і одноголосно підтримано депутатами селищної ради.