9 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пісочинської селищної ради.  На початку засідання Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з наступаючим професійним святом – Днем будівельника представників будівельних організацій, які беруть участь у розбудові громади. Перед членами виконкому виступили завідуючі Пісочинських ДНЗ, які доповіли щодо готовності дошкільних закладів до нового навчального року. На засіданні було розглянуто такі основні питання: про надання матеріальної допомоги мешканцям, про знесення аварійних дерев, про розміщення зовнішньої реклами, про присвоєння поштових адрес житловим будинкам, про об’єкти комунальної власності.