1 квітня стартувала десята Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» — «Врятуй життя дитини», яка триватиме до 30 квітня. Впродовж місяця проходить збір коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. В усіх обласних центрах благодійники об`єднаються, щоб зібрати кошти на медичне обладнання саме в свою обласну дитячу лікарню. В цьому році в Харкові відбуватиметься закупівля обладнання в Дитячу лікарню №35 по вул. Муранова, 5 та в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню №1, що знаходиться на вулиці Клочківській, 337а.

Інтенсивна терапія та анестезія в Україні застосовується практично в кожному закладі медичної допомоги. Головним їх завданням є порятунок життя дитини. Саме тому метою Акції є забезпечення таких відділень якісним медичним обладнанням.

Акція «Серце до серця» проходитиме вже десятий рік поспіль і за цей час набула загальнонаціональної підтримки. Варто нагадати, що за 9 років діяльності волонтерами «Серце до серця» було зібрано 23 264 788,98 гривень. На всі ці кошти було закуплено понад 1400 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та в користування маленьким українцям. За результатами IX акції 2014 року волонтери зібрали 2 746 228 грн. 35 коп. для допомоги дітям з вадами зору, на які закупили 51 одиницю новенького устаткування.

Запрошуємо Вас підтримати хорошу традицію і допомагати разом з нами!

В сел. Пісочин вуличну акцію (збір коштів по маршруту пересування) здійсняють волонтери одягнені у жовті футболки з логотипом Харківського районного центру у справах дітей, сім’ї та молоді:

• 20 квітня з 16:00 до 18:30 за маршрутом «Супермаркет АТБ – Магазин «Мобіль» — Супермаркет «Є-да»;
  • 22 квітня з 16:00 до 18:30 за маршрутом «магазин «Стекляшка» — магазин «Савина гора» — магазин «Надія»;
  • 24 квітня з 09:00 до 12:00 за маршрутом «Свято-Василевський храм – Пісочинський колегіум, будинок культури – Селищна рада – Пісочинська лікарня».

Волонтери починають акцію з першого пункту у час, зазначений в об’яві, зупиняючись у кожному на 30-40  хвилин. Підрахунок коштів відбудеться в Харківській райдержадміністрації 29.04.2015 року.