Активна життєва позиція мешканців та їх щира любов до громади — запорука розвитку та процвітання Пісочинської ОТГ!

Шановні мешканці громади! Як ми вже  повідомляли Вам раніше, сьогодні у приміщенні актової зали Пісочинської селищної ради пройшла друга частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ»,  яка мала назву  «Діагностика проблем розвитку громади і візуалізація майбутнього». Експертами — тренерами семінару виступили: Ключник Наталія Леонідівна, виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України, Морозюк Наталія Володимирівна, голова аналітичного центру Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України.

Зовнішні експерти — члени робочої групи: Латинін Микола Анатолійович, професор кафедри економічної політики та менеджменту  Харківського регіонального інституту  Державного управління НАДУ  при Президентові України, Олексій Михайлович Кирюхін, директор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат геолого-мінералогічних наук, член-кореспондент Академії технологічних наук України, радник голови Харківської обласної ради,  Соболев Володимир Миколайович — голова комісії з питань  інвестицій Національної комісії ICC – Ukraine, Дунаєв Ігор Володимирович – виконавчий директор ГС «Слобожанські стратегії».

Учасникам цього дуже цікавого та пізнавального заходу були надані теоретичні знання та практичні навички з організації процесу стратегічного планування на місцевому рівні та першого етапу роботи – проведення аналізу соціально-економічного та екологічного стану території.

Дякуємо учасникам семінару за активну життєву позицію та їхнє щире бажання сприяти розвитку Пісочинської ОТГ!