Активні мешканці мікрорайону «МОБІЛЬ» зустрілись на особистому прийомі з віце-губернатором Харківської області Світличною Юлією Олександрівною.

26 січня група активних мешканців мікрорайону «МОБІЛЬ» Яцушкевич І.П. та Яцушкевич Т.А. зустрілись на особистому прийомі з віце-губернатором Харківської області Світличною Ю.О. Приводом для зустрічі стала гостра проблема селища Пісочин – перевантаженість навчальних закладів. Під час зустрічі Світлична Ю.О. пообіцяла надати допомогу мешканцям громади та Пісочинській селищній раді у будівництві нової школи на мікрорайоні «МОБІЛЬ».
Нагадуємо, що 21.01.2016 року Пісочинським селищним головою, особисто було передано лист керівництву Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з проханням надати кошти для будівництва школи.
Сподіваємось, що найближчим часом ми будемо мати змогу повідомити громаду про отримання обіцяного фінансування.