Анімаційні свята до Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України.

Радісний дитячий сміх, яскрава розважальна програма, душевний родинний відпочинок — чудові анімаційні свята від Пісочинської селищної ради для мешканців Пісочинської ОТГ!

23 серпня по вул. Парковій і на території смт Рай-Оленівка для юного покоління громади та їх батьків пройшли чудові анімаційні свята, присвячені Дню Державного Прапора України і Дня Незалежності України. Цікаві конкурси і пізнавальна вікторина, присвячена державним святам, не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Національні сувеніри стали чудовою нагородою для переможців вікторини! Юні мешканці громади, які відвідали свято по вул. Парковій, могли вдосталь розважитися на безкоштовному атракціоні — надувній гірці. Всі діточки поласували солодощами від Пісочинської селищної ради. Чарівний  виступ вокального колективу «Балаганчик» Пісочинської будинку культури, позитивні емоції, які панували на святах, подарували всім незабутні враження від святкового дійства. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав присутніх з  визначними державними святами. Він  побажав всім мешканцям громади миру у країни, благополуччя та добробуту у родинах, міцного здоров’я та щастя!

Дуже приємно, що подібні родинні свята стали доброю традицією для нашої громади!