Безпека і комфорт юного покоління громади — пріоритетні напрямки роботи Пісочинської селищної ради!

З початком нового навчального року Пісочинський ДНЗ №2 знов гостинно відчинить свої двері для маленьких вихованців, зовсім юних мешканців нашої громади. Влітку на території дошкільного закладу були проведені всі необхідні роботи з благоустрою.

«Ми дуже вдячні Пісочинській селищній раді за проведені роботи по заміні електричної проводки у будівлі садочка. Це було дуже важливо і, без перебільшення, життєво необхідно! Крім того, селищною радою було придбано матеріали для фарбування дитячого майданчика », — ділиться завідувач Пісочинського ДНЗ №2 Кашкарьова Ірина Володимирівна.

Завдяки плідній співпраці батьків юних вихованців та працівників садочка було приведено до належного стану фасад будівлі, пофарбовано дитячий майданчик. Вдячні за допомогу та підтримку! Працюємо задля добробуту наших дітей!