Більше 20 шкіл Харківського району відвідали кімнату бойової слави Пісочинської спілки ветеранів Афганістану.

Пісочинська спілка ветеранів Афганістану багато років утримує статус найчисельнішої та найактівнішої ветеранської організації в Харківському районі. За ініціативи ветеранів Афганістану в Пісочинському музеї створено кімнату бойової слави воїнів-інтернаціоналістів, яка стала справжнім центром військово-патріотичного виховання молоді. Під час весняних канікул (21-24 березня) більше 20 шкіл Харківського району відвідали кімнату бойової слави Пісочинської спілки ветеранів Афганістану.  Учням було продемонстровано багату експозицію музею, яка представлена фотографіями, документами, зброєю та особистими речами воїнів-інтернаціоналістів. Школярі мали можливість переглянути документальний фільм  про участь українців у війні в Афганістані. Звичайно, всіх зворушили спогади учасників бойових дій. Вчителі та учні залишилися  в захваті від екскурсії.

Зустрічі зі школярами проводили учасники бойових дій, члени Пісочинської спілки ветеранів Афганістану: Бойко Андрій Віталійович, Пригода Микола Андрійович, Коломієць Володимир Дмитрович, Дубинка Валерій Борисович, Ткаченко Олег Іванович, Ріяко Володимир Анатолійович, Бугло Олександр Володимирович, Гузенко Валерій Анатолійович, Корж В’ячеслав Віталійович, Семін Ігор Семенович, Хорошев Микола Миколайович.

Занурюючись у ті події, розумієш: у кожної епохи — свої герої. А це означає, що підростаючому поколінню є у кого повчитися відваги та мужності.

Веселовская и Зел. Гай Коротыч-1 Коротыч-2 Мерефа и Песочин 1 Мерефа и Песочин 2 Мерефа Р.Тишки, Липцы