Блискуча перемога загону ЮІР Пісочинського колегіуму.

19 березня 2018 року на базі Пісочинської ЗОШ «Мобіль» відбулися фінальні змагання районного етапу Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів руху. У змаганнях взяли участь команди: «Джентельмени дорожнього руху» Пісочинського колегіуму, «Світлофор» Безлюдівського юридичного ліцею, «Патруль» Васищевської ЗОШ,  «Світлофор» Веселівської ЗОШ,   «Віраж» Слобідської ЗОШ. Команди здавали іспити у 6 етапах конкурсної програми —

«Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Медична допомога», «Агітаційно-пропагандистський виступ загону» та «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».

ЮІРівці Пісочинського колегіуму  показали найкращий результат на етапах: «Теоретичні знання Правил дорожнього руху»  — 70 балів, «Юний регулювальник»  — 19 балів і «Велоестафета» — 19 балів. На етапі «Медична допомога» вони  показали відмінні знання  та здобули вищий бал разом із загоном ЮІР Слобідської ЗОШ: обидві команди отримали по 20 балів

Підсумки змагань: І місце посів загін «Джентельмени дорожнього руху» Пісочинського колегіуму (керівник Хорошева Л.А.); ІІ місце вибороли загони «Світлофор» Веселівської ЗОШ  і «Віраж» Слобідської ЗОШ; ІІІ місце здобули загони «Світлофор» Безлюдівського юридичного ліцею і «Патруль» Васищевської ЗОШ.

Нам дуже приємно повідомити, що персональну першість на етапі «Теоретичні знання Правил дорожнього руху» здобули ЮІРівці Пісочинського колегіуму, які відповіли правильно на всі вісім питань, а саме: Аксененко Анна, Гашенко Дмитро, Савченко Карина, Савенкова Яна, Скляр Валерія. Супрун Поліна була найкращою на етапі «Юний регулювальник». За перемогу в конкурсі команда була нагородження Грамотою відділу освіти ХРДА та Грамотою Харківського відділу поліції ГУНП у Харківській області.

Це впевнена та заслужена перемога! Ми пишаємося загоном ЮІР Пісочинського колегіуму! Вітаємо і бажаємо їм нових цікавих змагань, яскравих виступів і блискучих перемог!