Будівництво міні-стадіону із штучним покриттям у смт Березівка

Трохи більше місяця пройшло з того часу, як смт Березівка стала частиною нашої об’єднаної громади. За цей час багато позитивних змін відбулось на території селища. Так, на замовлення Пісочинської селищноі ради оновлюється вуличне освітлення, проходить ремонт дорожнього покриття, закуплені новітні технічні засоби навчання у Березівську ЗОШ, розпочато будівництво міні-стадіону із штучним покриттям.
Нещодавно Пісочинський селищний голова Олег Чернобай із плановим візитом відвідав Березівку, побував на будівельному майданчику міні-стадіону, поспілкувався із в.о. старости І.О.Штодою та депутатом Пісочинської селищноі ради О. Чаплигіним. Реконструкція міні-стадіону йде за планом і дуже скоро мешканці смт Березівка зможуть насолоджуватись новим сучасним міні-футбольним полем із штучним покриттям.