Будівництво сучасного спортивного міні-стадіону із штучним покриттям для гри в міні-футбол біля нового корпусу Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Розвиток спорту — один із головних напрямків в роботі Пісочинської селищної ради. Адже спорт — це здоров’я, це виховання успішних, цілеспрямованих особистостей. У рамках державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України», Пісочинська селищна рада завершує будівництво сучасного спортивного міні-стадіону із штучним покриттям для гри в міні-футбол біля нового корпусу Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Нагадуємо, що на будівництво стадіону виділено кошти з державного бюджету у розмірі 742, 5 тис. грн. та з селищного бюджету – 712 тис. грн. До вашої уваги фотозвіт. Приємного перегляду.