Церемонія закриття І фестивалю аматорських театрів «В кулісах душі» імені В.К. Гужви.

27 березня відбулося урочисте закриття І фестивалю аматорських театрів «В кулісах душі» імені В.К. Гужви.  Ця масштабна подія проходила за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської області, голови Харківської районної ради Литвиненка Максима Владиславовича, голови Харківської районної державної адміністрації Раїни Юрія Івановича, Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича, а також Народного депутата України Кацуби Володимира Михайловича.

5 незабутніх фестивальних днів пролетіли так швидко!

До нашого селища завітали найкращі аматорські театральні колективи Києва, Харкова і Харківської області!

Пісочинський народний театр-студія  «Дива в решеті» стали лауреатами І ступеня в змішаній віковій категорії, а талановита, неперевершена  Юлія Горяйнова отримала перемогу в номінації «Найкраща жіноча роль першого плану» за виставу «Військове дитинство». Ми пишаємося Вами!

Гран-прі фестивалю завоював зразковий дитячий театр «Старт-Арт» (місто Харків). Вітаємо!

Шановні учасники фестивалю!

Пісочинська селищна рада дякує всім керівникам та акторам аматорських театральних колективів за казкову атмосферу та незабутні емоції! Нехай Ваш талант щоразу розкривається з новою силою, а  вдячні глядачі завжди  дарують шквали овацій!

Окремі слова подяки  ініціатору фестивалю – Устиновій Наталії Миколаївні, якій належала ідея проведення свята театру в нашому селищі.

Перевели і ми годинник свій:

Нові думки, надії, пароплави…

І Чайка Джонатан дарує стільки мрій,

Виходять з берегів аматорські вистави.

А тим, хто творить, дух новий дає,

Підносить вище, відкрива куліси,

Зозульку збудить, що роки кує,

Збере в букет півонії й нарциси.

Святково зацвітуть бузки, калини,

Душа розкине крила – і в політ!

Дитяче слово над землею лине

Як гімн ЖИТТЮ на сотні тисяч літ!

Товкес Наталія Олексіївна

Більше фото на https://vk.com/album-68850771_230138591