Чемпіонат Харківського району з настільного тенісу.

14 жовтня на базі Пісочинського колегіуму відбувся чемпіонат Харківського району з настільного тенісу серед чоловіків, жінок та ветеранів.

Дружня атмосфера панувала в спортивному залі, кожен знайшов собі товариша та підтримку. Ветерани показували майстер-класи гарної гри молодшим гравцям настільного тенісу, що сплатило всіх учасників змагань.
Серед ветеранів нагороди отримали: Олефир В.П (третє місце), Лементов В.Т. (друге місце) та Каськов Н.П. (перше місце). Серед чоловіків: Шинкарчук Ігор (третє місце), Токарев Павел (друге місце), Аушев Вячеслав (перше місце). Жінки розподілили почесні призові місця в такому порядку: Аліпова Аліна – перше місце, Кисіль Юлія – друге місце, Супрунец Ірина – третє місце.
Вітаємо переможців та призерів турніру!

(За матеріалами сайту ХРДА)