Чемпіонат Харківського району з військово-спортивних багатоборств.

04-05 листопада  2017 року в нашому селищі на території Пісочинського колегіуму  проходив Чемпіонат Харківського району з військово-спортивних багатоборств в розділі «бойове двоборство».  Спортивний захід пройшов за підтримкою комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», адміністрації  Харківського району та Пісочинської селищної ради.

Дівчата та хлопчики з 14 спортивних команд в напруженій боротьбі всестильового бою та стрільби з пневматичної зброї виборювали призові місця. Спортсмени виступали за міста та селища Харківського району:

м. Мерефу, м. Південне,  смт. Рогань, смт. Пісочин, смт. Покотилівку,

с. Карачівку , смт Високий , cмт. Васищево, смт. Безлюдівку, с. Хролі,

с. Руські Тишки , с. Циркуни, с. Кулінічі, с. Буди. Також Пісочин вітав гостей змагань – Міську  комплексну  дитячо-юнацьку спортивну  школу № 7 (м. Харків).

Понад 100 спортсменів прийняло участь в цьому спортивному заході.

Всі переможці отримали медалі, дипломи за призові місця з різних номінацій.  Разом зі солодощами учасники змагань отримали пам’ятні плакати.

Вітаємо юних спортсменів! Бажаємо вам нових спортивних висот і блискучих перемог!