Четверта частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ».

18 та 19 жовтня в актовій залі Пісочинської селищної ради відбулася четверта частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ», яка мала назву «Розробка операційних цілей і проектів з їх реалізації».

Тренерами заходу виступили: Ключник Наталія Леонідівна, виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України, Соболев Володимир Миколайович — голова комісії з питань інвестицій Національної комісії ICC – Ukraine, Морозюк Наталія Володимирівна, голова аналітичного центру Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України.

Учасниками заходу традиційно стали члени Комітету зі стратегічного планування Пісочинської ОТГ, місцеві депутати, активісти, запрошені експерти.

У ході семінару учасникам були надані теоретичні знання та практичні навички з визначення цілей розвитку громади на основі виявлених проблем і переваг своєї громади. Були визначені стратегічні напрямки розвитку Пісочинської ОТГ та операційні цілі.