Делегація Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відвідала Південну Карелію.

За ініціативою Пісочинського селищного голови Чернобая О.О. з метою вивчення досвіду Фінляндії з розвитку територіальних громад та впровадження сучасних заходів з управління комунальними підприємствами Пісочина до складу делегації органів місцевого самоврядування від Харківської області було включено заступника голови Пісочинської селищної ради Подшиваленко О.В.

За програмою візиту представники місцевого самоврядування Харківщини відвідали Регіональну раду регіону Південна Карелія, ознайомились із роботою підприємств водопостачання та водовідведення, комунальних та приватних підприємств у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Знайомство з особливостями інноваційної економіки Фінляндії включало відвідини Лаппеенрантского університету технологій, Саймакского університету прикладних наук і добре відомого в Європі технопарку TECHNOPOLIS.

За результатами поїздки передбачається залучити до співпраці місцеві громади двох регіонів для обміну досвідом та реалізації спільних проектів із залученням коштів ЄС, а також розширити двосторонні зв’язки між університетами Лаппеенранти  та учбовими закладами Харківщини.