День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щороку 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. День встановлено в Україні згідно з Указом Президента України “Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав” від 11 лютого 2004 р. № 180/2004 Найчисельніший загін із них – воїни-«афганці». Воєнні дії в Афганістані для багатьох мешканців нашої країни та нашого селища стали не лише історичним фактом, але й частиною долі і життя.

Цю дату щороку відзначають у Пісочині, адже спілка ветеранів Афганістану селища багато років утримує статус найчисельнішої та найактивнішої ветеранської організації у Харківському районі. Це ініціативні люди, які проводять у селищі активну громадську роботу. Очолює спілку – Олег Анатолійович Новіков. Кожного року Пісочинська спілка ветеранів Афганістану проводить відкриті турніри з нард серед ветеранських організацій із усієї Харківської області.

Щиро вдячні за Вашу мужність та  героїзм!